Майже 72 тисячі пожеж виникли в Україні від початку року, понад тисяча людей загинули 
Фото з відкритих джерел
9 Листопада, 2022, 12:46

Майже 72 тисячі пожеж виникли в Україні від початку року, понад тисяча людей загинули 

71 761 пожежа виникла в Україні від початку року, загинули 1 162 людини, травмовано 1 287 людей. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив  пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України Олександр Хорунжий.

“Якщо брати питому вагу житлового сектору, то це близько 40% пожеж. Крім того, через обстріли росіян, цьогоріч збільшилася кількість пожеж на промислових підприємствах і сільськогосподарських угіддях”, — розповів Олександр Хорунжий.

За словами речниці головного управління ДСНС у Києві Світлани Водолаги, у столиці причиною пожеж стають як проблеми із електроприладами, так і вибухи газового приладдя. Тож у ДСНС закликають громадян бути особливо обережними. 

“Якщо полишаєте домівки, треба вимкнути всі електроприлади, якщо використовували газове обладнання або відкритий вогонь, впевнитися, що все погашено. Якщо ви вдома, і зникло світло, необхідно вимкнути електроприлади, особливо це стосується обігрівального обладнання та електроплит,” — пояснила речниця головного управління ДСНС у Києві Світлана Водолага.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini