Фото Медіацентр Україна – Одеса: Тутта Ваганова, авторка та ведуча дитячої програми "Веселі Саморобки", студія “Agugugu”; Володимир Ксензицький, керівник студії “Agugugu”, продюсер, автор та ведучий дитячих програм; Інна Попова, авторка та ведуча дитячої програми "Кулінарні секрети Нюсі Поварьошкіної", студія “Agugugu”
20 Січня, 2023, 14:05

Майже 40 вистав у 40 містах за 40 днів – автори дитячого контенту студії “Agugugu” розповіли про свої гастролі в Європі та Україні

За півтора місяця актори порадували своєю творчістю понад 10 тисяч українських дітей у Німеччині, Молдові, Чехії та на заході України. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Володимир Ксензицький, керівник студії “Agugugu”, продюсер, автор та ведучий дитячих програм.

Влітку 2022 студія зробила гастрольний тур по Україні та актори побачили, що кількість дітей значно зменшилася.  

“І у нас з’явилася мета відправитися до дітей, які поїхали з України. Нам казали, що це не можливо. Але ми зробили новорічну виставу, показали її у міністерстві культури, потім зібрали необхідні папери. Так, це був важкий шлях, але нам вдалося, і поїхали за кордон”, – розповів продюсер.

Як додав Володимир Ксензицький, трупа влаштувала 25 вистав у Німеччині, 4 у Молдові, і одну у столиці Чеської Республіки, Празі.

“Графік був дуже щільний, тому що нам дали дозвіл тільки на 28 днів. Зали були на тисячі людей і вони були переповнені. Було дуже багато людей з Харкова, Маріуполя, Херсону, навіть з Одеси. І що нас вразило, було дуже багато людей з Московії. Особливо чоловіків, які теж приходили та розповідали, як тікали з росії”, – розповів актор. 

Він додав, що після повернення з Європи з 2 по 10 січня студія “Agugugu” зробили тур Західною Україною. 

“Під час цього туру діти нас повчали, а не ми їх. Вони нам показали, що треба жити далі, дихати, дивувати. Не опускати руки, творити”, – розповіла Інна Попова, авторка та ведуча дитячої програми “Кулінарні секрети Нюсі Поварьошкіної”.

Заробити грошей під час тура на Заході України акторам не вдалося, але як зазначила Тутта Ваганова, авторка та ведуча дитячої програми “Веселі Саморобки”, такої мети актори перед собою і не ставили.

“Ми подарували гарний настрій нашим дітям і батькам. І ми були, мабуть, щасливіші ніж діти, які були на наших виставах. Ми зарядилися їхніми емоціями й будемо творити далі”, – розповіла Тутта Ваганова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini