Брифінг: Волонтерство і концертна діяльність Львівської чоловічої хорової капели «Дударик»
3 Квітня, 2023, 15:10

Майже 200 тис. грн під час виступів у Латвії зібрав для ЗСУ львівський “Дударик”

Всього з благодійних концертів “Дударик”  передав  для військових 4 млн грн. На черзі новий проект допомоги для ЗСУ, – розповів на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів  керівник хорової капели “Дударик” Дмитро Кацал. 

“Йдеться про забезпечення бригад і військових частин, які мають прив’язку до Львова безпілотниками. В рамках проекту “Ластівочка” ми разом із Городоцькою ОТГ закупили для 80 бригади 2 безпілотники. Зараз запрошуємо до співпраці інші територіальні громади. Якщо, наприклад територіальна громада купить для військової частини термальний мавік, то Дударик зі свого боку для цієї ж частини купить ще один безпілотник. Тоді оцей комплекс з двох їде до військових”, – зазначив Дмитро Кацал.

Окрім благодійних турів,  “Дударик” бореться за культурну спадщину нашої держави. Серед  проєктів капели  – “Прийняття”, в рамках якого зібрані кілька десятків українських пісень, які росіяни роками називали своїми. 

“Для Європи є викликом, що приїжджає колектив доброго рівня, співає твори Дилецького, Веделя, Бортнянського чи Березовського, представляючи їх як композиторів українських. Це розвінчання довголітніх міфів є дуже важливим, бо розкриває Україну, її силу, відвагу, але також і її глибокі культурні традиції”, – розповідає  керівник хорової капели “Дударик” Дмитро Кацал.
Сторінка хорової капели “Дударик” тут.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює у режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini