8 Серпня, 2023, 12:15

Майстерклас від української фехтувальниці на шаблях Ольги Харлан: проєкт “Лоти Турботи” презентували перший благодійний лот

Проєкт націлений на збір коштів для якісної реабілітації поранених військових через аукціон лотів. У реабілітаційній клініці встигли самотужки реабілітувати 65 військовослужбовців, але коштів забракло. Відтак лікарі вирішили організувати благодійний проєкт, завдяки якому сподіваються зібрати гроші для подальшої реабілітації. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Сергій Крижановський, головний лікар реабілітаційної клініки. 

“З коштів, які ми виручимо з одного благодійного лоту, ми плануємо надати реабілітацію двом військовослужбовцям. Вартість двотижневого процесу для одного бійця – 26 тисяч гривень. Загальна кількість військових, яким ми сподіваємося надати підтримку завдяки проєкту становить 100 осіб”, – наголосив головний лікар реабілітаційної клініки.

Перший благодійний лот – це майстерклас від Ольги Харлан або день тренування з українською збірною. Взяти участь в аукціоні можна у соцмережах української фехтувальниці та на сайті Bodro clinik. Для цього необхідно задонатити суму від 100 гривень, очікувати два тижні до закінчення аукціону, переможця оберуть рандомно. З першого лоту організатори проєкту сподіваються зібрати 50 тисяч гривень.

“Як спортсменка, я можу сказати, що реабілітація – це дуже важливо. Протягом своєї кар’єри я стикалася з різними травмами і розумію, що для українських військових реабілітація необхідна в рази більше. Я була в клініці, бачила готових до роботи лікарів і мотивованих військових, які працюють над собою. Наші захисники вже зробили багато для нас, ми маємо зробити більше для них”, – заявила українська фехтувальниця Ольга Харлан.

Усього благодійних лотів буде півсотні. Всі стосуватимуться відомих українських діячів, співаків або спортсменів. У реабілітаційній лікарні вже мають список тих військовослужбовців, які потребують мультидисциплінарної реабілітації. Станом на кінець місяця близько 60 військових готові взятися за реабілітацію, щоби в подальшому повернутися до захисту Батьківщини. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Сергій Крижановський, головний лікар реабілітаційної клініки. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini