20 Травня, 2024, 15:11

Майбутнє залежить від готовності світу підтримати Українську Формулу миру – Валентин Гладких

Наразі майбутнє залежить від того, якими будуть результати Глобального саміту миру та від того, наскільки цивілізований світ буде готовим підтримувати Українську формулу миру та взяти її за основу для подальшого регулювання.

Таку думку в ході обговорення в Медіацентрі Україна – Укрінформ висловив Валентин Гладких, політичний аналітик, кандидат філософських наук.

«Я хочу ще раз наголосити на тому, що ця Формула миру (Українська формула миру – ред.) не є дискримінаційною щодо третіх країн, тобто ми не можемо сказати, що Україна намагається захистити свої інтереси і водночас, наприклад, це буде перешкоджати реалізації інших держав. В цій Формулі миру немає нічого такого, що суперечило б нормам міжнародного права і вимогам Статуту ООН. Тобто все  це цілковито узгоджується, щобільше – ґрунтується. Думаю, що глобальний Саміт миру, можливо, це є першим кроком  потенційно до утворення структур, паралельних до ООН, яка, на превеликий жаль, в нинішній ситуації  не спроможна виконувати дуже важливі функції. Тому я схильний думати, що сьогодні майбутнє якраз залежить від того, чим завершиться Саміт миру і від того, наскільки цивілізований світ буде готовий підтримати цю Формулу і взяти її за основу для подальшого врегулювання», – зазначив Валентин Гладких.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini