15 Квітня, 2024, 12:07

Майбутній саміт Україна – Латинська Америка має включати в себе питання безпеки та протидію російській пропаганді –  Генеральний Секретар Організації Американських держав

Повномасштабне вторгнення росії поставило перед світовою спільнотою випробування – як складе цей тест система світоустрою, яка склалась після Другої світової війни? І відповідь дуже чітка: весь світ має працювати так наполегливо, як тільки це можливо, щоб укріпити її. 

Таку заяву зробив Луїс Альмагро, Генеральний Секретар Організації Американських держав під час Другої Чорноморської безпекової конференції. 

“Варто визнати, російська агресія становить загрозу цілій планеті, включаючи західну півкулю, бо ми вже бачимо, що агресор вносить нестабільність між автократичними режимами в Америках. Те, що зараз відбувається в Чорноморському регіоні – це економічна війна проти України та решти світу. росія намагається дестабілізувати продовольчу безпеку у глобальному вимірі, починаючи з України”, – 

Луїс Альмагро зазанчив, що він він вітає ініціативу українського уряду організувати саміт Україна – Латинська Америка 2024. Порядок денний такого заходу має включати питання світової безпеки, захисту прав людини і демократії: “Ми також можемо бути союзниками у питаннях протидії кіберзагрозам та російській дезінформації і пропаганді в обох регіонах. Україна, Америка продовжує стояти разом з вами”. 

#CrimeaPlatform
#ExpertNetwork
#BlackSeaSecurityConference

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini