13 Квітня, 2023, 10:36

Майбутній саміт НАТО у Вільнюсі – це гарний шанс виправити помилки минулого і надати чіткий план приєднання України до Альянсу – Дмитро Кулеба

Росія робила все можливе, щоб Україна і Грузія не стала частиною НАТО. Як тільки мова заходила про те, щоб ці країни приєднались до Альянсу, росія починала там конфлікт.

“Кремль поводив себе на міжнародній арені як маньяк і багато країн робили все можливе, щоб зробити цього маньяка щасливим, включаючи його військову агресію”, – сказав Дмитро Кулеба.

Очільник українського МЗС наголосив, що страх це не стратегія і настав час дати Україні чітке розуміння, коли вона приєднається до Альянсу.

“Майбутній саміт НАТО у Вільнюсі – це гарний шанс виправити помилки минулого та прийняти резолюцію про прийняття України до НАТО. Показати, що “двері не лише відчинені”, але вже є чіткий план, як Україна може приєднатися”, – сказав він.

Міністр закордонних справ України наголосив, що у темні часи завжди краще видно гарних людей: “Ми бачимо кожного, хто об’єднався по всьому світу у підтримці України. Ця конференція гарна нагода подякувати кожному, хто нас підтримує. Наша держава прагне бути осередком миру та безпеки, а не дестабілізуючим регіоном”.

#CrimeaPlatform
#BlackSeaSecurityConference

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini