фото: Львівська міська рада
2 Вересня, 2022, 13:41

Люксембурзький митець Паскаль Востеландт прибув до Львова, аби займатись арт-терапією з українськими дітьми

Люксембурзький митець Паскаль Востеландт прибув до Львова, аби долучити українських дітей до мистецтва. Від 29 серпня стартував проект «Україна — ельдорадо майбутнього», в рамках якого вже працює  пересувна гончарна майстерня. Разом із українськими дітьми Паскаль Востеландт створює керамічне панно в кольорах українського прапору. Майстер-класи для дітей відбуваються на базі Централізованої бібліотечної системи для дітей Львова.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Василь Кметь, директор Централізованої бібліотечної системи для дітей міста Львова.

«Відбулася ціла низка майстер класів, ідея якої полягає в тому, щоб через мистецтво показати світові те, якою є насправді Україна. Ідея митця полягає в тому, щоб виготовити чудове величезне панно в національних українських кольорах, яке буде пізніше складене у карту України, а зовнішні поля заповнять діти інших країн які виготовляють відповідні плиточки з символікою та у кольорах своїх країн», — розповів  Василь Кметь. 

Художник-кераміст Паскаль Востеландт вже багато років працює з дітьми різного віку і вважає, що арт-терапія допомагає досягти психологічної гармонії. Саме тому  під час війни він приїхав в Україну.  
«Майстер класи з художньої глиняної ліпки це засіб, який допомагає  виражати себе, формувати себе, це виховний процес. Діти щасливі, вони завжди посміхаються, навіть коли до того приходять засмучені. Всі діти хочуть миру», — поділився враженнями про роботу з українськими дітьми Паскаль Востеландт.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini