20 Квітня, 2022, 21:01

Львівський спортсмен підняв прапор України з написом #SaveMariupol на церемонії нагородження Ігор нескорених

Львів’янин та ветеран російсько-української війни Ігор Галушка здобув золоту медаль для України у веслуванні на тренажері на Іграх нескорених, що тривають у Нідерландах. На нагородженні він підняв український прапор із написом #SaveMariupol.

«Сьогодні у Гаазі підняли український прапор з написом #SaveMariupol. Зробив це ветеран російсько-української війни, львів’янин Ігор Галушка. Він здобув золото у веслуванні на тренажері на Invictus Games The Hague 2020. Побратими Ігоря з полку «Азов» зараз б’ються за Маріуполь. Закликаємо весь світ почути наших нескорених воїнів та допомогти деблокувати українське місто. Слава українським Героям!» – розповів на власній сторінці у Facebook Андрій Садовий.

«Мої побратими зараз воюють в Маріуполі в оточенні, без достатньої кількості провізії та боєприпасів. Вони захищають українську землю там, і саме завдяки їхній мужності та силі, я можу боротися тут! Вони дають мені силу!» – говорить про свою мотивацію боротися Ігор Галушка, поінформували в управлінні спорту Львівської міської ради.

Додамо, того ж дня також Віктор Легкодух здобув другу медаль на Іграх нескорених. До золота у штовханні ядра Віктор у скарбничку збірної України додав срібну медаль у веслуванні на тренажері.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm