Вікторія Лишак, Назар Кірик та Ярослав Булишин у Медіацентрі Україна, 26 липня
26 Липня, 2022, 14:04

Львівський пластун щодня пробігає півмарафон, щоб зібрати  кошти на дрон для ЗСУ

100 тисяч гривень вже зібрав львівський пластун та марафонець Назар Кірик на дрон для підрозділу розвідки Збройних сил України. Від 1 липня хлопець щодня пробігає півмарафон, тобто дистанцію у 21 кілометр. А відео забігів викладає у соцмережах. Про це сам Назар Кірик розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна. 

«Кожен день я прокидаюся з думкою про півмарафон. Я одягаю кросівки і вирушаю на свій фронт. Мене мотивує моя ціль, і я розумію, що мене підтримують люди. Це надихає продовжувати далі, не здаватися», — розповів Назар Кірик.

Варість дрона, на який хлопець збирає кошти, становить 260 тисяч гривень. Тож, як розповіла комунікаційниця станиці Львів Пласту Вікторія Лишак, у організації закликають долучатись до підтримки проекту. 

«Кожен донат, кожні 5-10 гривень важливі. Кожен подоланий кілометрів може надихнути когось до 21 кілометру. Робіть те, що любите, заохочуйте інших донатити та долучатися до ініціатив», — заявила Вікторія Лишак.

За словами голови осередку Пласту у Львові Ярослава Булишина, організація з перших днів долучилася до допомоги українській армії. Чимало пластунів пішли до лав ЗСУ, інші –  займаються волонтерством.

«Багато людей створили свої невеликі ініціативи з допомоги армії чи тим, хто потребує підтримки. Назар яскравий приклад того, чим займається наша організація. Адже кожного дня ми прокидаємося з місією допомогти якомога більшій кількості людей вижити і протистояти ворогу», — розповів Ярослав Булишин.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini