Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства
Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, Медіацентр Україна
15 Вересня, 2022, 15:05

Львівські комунальники готові до опалювального сезону, але варто підготуватись і мешканцям — заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ

Львівські комунальні служби майже повністю готові до нового опалювального сезону. Наразі тривають останні приготування. Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства. 

«ТЕЦ-1 і ТЕЦ-2 готові до зими, проведені повністю ремонтні роботи. 99% котелень готові також. Одна котельня в ремонті — там проводиться повна реконструкція, плануємо завершити роботи до 9 жовтня. Гідравлічні випробування також проведені, всі недоліки усунені. Також замінено 4,5 км теплової мережі, і плануємо ще 1,5 км мереж замінити до початку опалювального сезону. Також за рахунок встановлення теплових насосів місто збирається зекономити 2 млн кубометрів газу. Це еквівалентно 19 млн грн», — розповіла Ірина Маруняк. 

Зараз місто закуповує дрова, пальне, а також резервні матеріали для ремонту мереж у разі їх пошкодження. Ірина Маруняк також уточнила, що нині важливо, щоб до зими готувались не лише комунальники, а й голови ОСББ та керуючих компаній. Зокрема, перевірили щитові та електромережі на справність, а в укриттях встановили опалювальні прилади — т. зв. «буржуйки».  

«Що стосується мешканців — ми би радили закупити для себе: обігрівачі малої потужності, електрочайники, ліхтарики, свічки, сірники… також можна закупити сухий спирт, для того щоб нагріти собі чаю або зварити їжу», — додала Ірина Маруняк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini