15 Червня, 2022, 12:28

Львівська митниця за травень перерахувала до бюджету 2,15 млрд грн — в.о. начальника Львівської митниці

Бізнес та економіка в Україні пристосовуються до нових реалій війни, переформатовують логістичні ланцюги та в рази збільшують кількість операцій через західний кордон. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Данііл Меньшиков, в.о. начальника Львівської митниці.

Зокрема, лише за травень львівська митниця перерахувала 2млрд 150 млн грн до бюджету України. Це, за словами Меньшикова,  рекордна сума, особливо враховуючи скасування ввізного мита, ПДВ та акцизу на майже всі імпортні товари.  

Крім того, в 400 разів за останні місяці збільшилась кількість бензовозів, що перетинають західний кордон. Зокрема, 

в перших декадах березня через Львівську митницю проходило від 2 до 20 бензовозів за декаду. Вже в першій декаді червня  — межу перетнули 527 бензовозів. 

Також позитивна динаміка спостерігається щодо експорту товарів.

У першій декаді березня кількість митного оформлення експорту саме на Львівській митниці становило від 200 до 300 декларацій. А вже у першій декаді червня — нарахували  вже 1500 експортних декларацій. 

«Це свідчить про те, що бізнес вже налаштував свої процеси, вже виходить на повну потужність і пристосувався до реалій воєнного стану», — зауважив Данііл Меньшиков.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini