24 Березня, 2022, 13:36

Львівська митниця передала на потреби ЗСУ конфісковані транспорт, продукти та оргтехніку — Меньшиков

З початку війни через Львівську митницю проїхали 84 000 тонн гуманітарної допомоги з усієї Європи. Це, наприклад, 3000 тонн продуктів, 750 тонн санітарно-гігієнічних  засобів, 900 тонн  медикаментів, та 11 000 тонн одягу. Про це заявив Даніїл Меньшиков, виконувач обов’язків начальника Львівської митниці під час брифінгу у Медіацентрі «Україна». 

Меньшиков також зазначив, що Львівська митниця є  отримувачем вилученої та конфіскованої продукції і речей. Відтак, вони передали від себе на потреби ЗСУ 260 одиниць транспортних засобів, 3,5 тонни продуктів харчування і понад 500 одиниць оргтехніки.

За словами очільника митниці, держава та бізнес починають розуміти як працювати в умовах війни. Тому, у місячній динаміці, за останні два тижні зростають обсяги як імпорту, так і експорту. 

«Основні групи імпорту, які надходять в нашу країну — це одяг, продукти харчування, ліки, електронні комплектуючі, вугілля та добрива. Та і  експорт зростає, що не може не радувати.  Експорт — це притік валюти в нашу державу, це розвиток наших експортно-орієнтованих підприємств», — підсумував Меньшиков. 

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm