1 Червня, 2023, 16:30

Львів’яни та гості міста можуть відчути себе водієм ретротрамвая

У неділю, 4 червня, львів’ян запрошують на виставку, присвячену 129-ій річниці першого рейсу електричного трамвая у Львові. Захід відбудеться на території трамвайного депо (вул. Городоцька, 185) де будуть представлені трамваї, які колись курсували вулицями Львова. Також ЛКП “Львівелектротранс” на день запустить екскурсійний шатл-трамвай. Символічно йому присвоїли номер 129 – розповіла на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів Ольга Бачинська, речниця ЛКП Львівелектротранс.

“Чекаємо у неділю об 11:30 біля фігури Нептуна на площі Ринок. Звідси ми будемо возити людей на нашу подію, де буде проходити виставка. А по дорозі будемо розповідати історію нашого трамвая: як він розвивався, які були визначні події в його житті та в житті мешканців Львова. Особливо активних слухачів чекають подарунки й відзнаки”, – розповів Олександр Арістахов з Львівського історичного музею.

Перший львівський електротрамвай виїхав у рейс 31 травня 1894 року. Львів став четвертим містом в Австро-Угорщині та другим (після Києва) на території теперішньої України де запустили електричні трамваї. На сьогодні у Львові діє 8 трамвайних маршрутів. Найдовший з них №4 – розтягнувся на 18 км і сполучає Залізничний Вокзал та Сихів (найбільший житловий масив Львова). За добу львівські трамваї перевозять до 145 тис. пасажирів.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini