25 Березня, 2022, 18:19

Львів отримав від польських міст 20 автобусів та гуманітарну допомогу

Дружні міста-побратими з Польщі підтримують Львів. Протягом цього тижня місто отримало 20 великих низькопідлогових автобусів і гуманітарну допомогу від польських міст. Також до кінця місяця Львів очікує отримати ще 6 автобусів. Львівська мерія висловлює подяку Польщі за підтримку і важливу допомогу в час війни.

«Напередодні Львів отримав 7 автобусів з Польщі. Це 2 автобуси Сканія від Яворно, 5 автобусів Соляріс від Кракова. А вчора отримали 13 автобусів з Катовіце, Сосновєц, Тихув і Свєркланєц. Це великі низькопідлогові автобуси 2009-2010 років випуску. Усі автобуси приїхали з гуманітарною допомогою від цих міст. Зараз наші фахівці оглядають технічний стан автобусів і будемо визначати, куди задіяти. Однозначно, що ці автобуси будуть курсувати як на маршрутах по місту, так і для перевезення вимушено переміщених осіб до кордону з Польщею.

Дякуємо польським містам за таку важливу допомогу нашому місту. Адже з огляду на велику кількість осіб, які зараз приїхали до Львова, потреба у транспорті буде лише зростати», – розповів Олег Забарило, директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міської ради.

Також Львів очікує отримати у суботу 2 автобуси з міста Гданськ і 2 автобуси з міста Гдиня. А 28 березня 1 автобус з міста Плок, і 31 березня ще 1 автобус з міста Бялосток.

Як повідомив Орест Олеськів, начальник управління транспорту Львівської міської ради, від початку повномасштабної війни в Україні та з огляду на велику кількість вимушено переміщених українців, які почали приїздити до Львова, велика кількість автобусів, які курсували на маршрутах у Львові, були зняті з рейсів і задіяні для потреб ЗСУ, а також для перевезені переселенців до кордону з Польщею. Автобуси працюють вдень і вночі. Проїзд для переселенців безкоштовний.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm