29 Серпня, 2023, 14:59

Львів готовий допомогти запускати євроінтеграційні ініціативи іншим регіонам

Про це на брифінгу розповіла керівниця ЛКП “Львівське бюро євроінтеграції” Олена Павлюк. За її словами, Львів успішно вибудовує стратегію інтеграції із середовищем ЄС. З однієї сторони зростає статус міста, а з іншого – це участь в міжнародних грантових програмах й альтернативні джерела фінансування. І Львів готовий ділитися своїм досвідом.

“Для нас важливо залучати фахівців різного рівня. Є багато відкритих вакансій і ми шукаємо людей, які вже мають досвід співпраці у сфері міжнародних відносин. Наше бюро є першим в Україні, яке займається євроінтеграцією, на рівні місцевого самоврядування”, – зазначила керівниця ЛКП “Львівське бюро євроінтеграції”.

Цьогоріч Львів виграв дві заявки на проведення великих міжнародних заходів всередині міста.  Вже 2025 місто прийматиме захід, присвячений збереженню пам’яток,  UNESCO Heritage, а 2026 року – Chemical Components conference – міжнародну конференцію з хімії та інженерії. А цього року Львів прийняли у велику міжнародну організацію Destination International. Це одна з найбільших  світових організацій у сфері маркетингу конференц-індустрії.

“Вже почалася велика промоційна кампанія, щоб залучити фахівців світової індустрії ділової гостинності до проєктів у Львові. Ми вже маємо певний досвід у конференц-туризмі і будемо його поглиблювати”, – розповіла Олена Павлюк.

Також Львів має всі шанси, аби здобути звання Європейської столиці технологій. Заявку на конкурс складали враховуючи цілу низку інновацій, як технологічних, так і соціальних пов’язаних зі створення реабілітаційного центру Unbroken.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini