Наталя Табака, начальниця управління туризму та курортів Львівської обласної військової адміністрації у Медіацентрі Україна
26 Липня, 2022, 13:23

«Літо без тривог»: на Львівщині організовують літнє дозвілля для дітей-переселенців та сиріт

Акцію «Літо без тривог» для дітей-переселенців та сиріт започаткували на Львівщині. Проект передбачає організацію літнього дозвілля, зокрема, походи в гори, відпочинок на воді, відвідини агротуристичних локацій, інтерактивних музеїв. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла Наталя Табака, начальниця управління туризму та курортів Львівської обласної військової адміністрації.  

«Мета — психоемоційне розвантаження, культурне пізнання тієї території, до якої приїхали діти, і безтурботне дитинство, активне дозвілля. Ідея в тому, щоб діти відвідали ті атракції, які у нас є. Це парки розваг, відпочинок на басейні, різні майстер класи за участі відомих людей із залученням місцевих традицій, сходження на гору Лопата», — розповіла Наталя Табака. 


Започаткували акцію спільно управління туризму та курортів Львівської ОВА у партнерстві з обласною Службою у справах дітей та представниками місцевого бізнесу: рестораторами та власниками різних атракцій. Старт проєкту відбувся до Дня захисту дітей. Наразі до акції долучили вже 650 дітей із Луганської, Харківської, Херсонської, Сумської, Донецької, Чернігівської, Запорізької областей та притулків Львівщини. Триватиме проєкт до вересня. Залучити до розваг планують щонайменше тисячу дітей. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini