20 Квітня, 2022, 15:45

«Купи мені бойовий літак»: в Україні створили благодійний фонд, який допоможе придбати винищувачі для військово-повітряних сил

В Україні заснували благодійний фонд, який допоможе придбати необхідні бойові літаки для військово-повітряних сил.  Про це розповів  співзасновник  бренду «Авіація Галичини» та один з ініціаторів проєкту  Юрко Назарук під час брифінгу у Медіацентрі «Україна».

Загалом ініціатива «Купи мені бойовий літак» йде від українських бойових пілотів, які точно знають як максимально ефективно використати літаки для перемоги. Мета  кампанії —  придбати і передати українським пілотам літаки моделей Су-24, Су-25, Су-27, Міг-29, або ж сучасніші аналоги. 

Юрко Назарук розповів, що завдання благодійного фонду  —  зібрати кошти на винищувачі і, разом зі  Збройними силами України, придбати їх. До допомоги можуть долучитись люди із різних куточків світу.   «Все просто. Припустимо, ви Ілон Маск чи Білл Гейтс. На сьогоднішній день багато з таких людей дискутують про те, як потрапити на Марс і жити там. Але, виявляється, ще є багато роботи на цій планеті», – розповів Назарук.

На презентацію ініціативи до Медіацентру «Україна» доставили уламки збитого над Черніговом російського СУ-34, щоб наочно продемонструвати здатність українських пілотів боротись із противником. 

 Усі подробиці можна дізнатись за посиланням.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm