18 Травня, 2022, 14:47

Кримські татари вірять у близьку перспективу повернення Криму, – Сеітаблаєв

У День пам’яті депортації кримських татар український актор та режисер, боєць підрозділу ТрО Ахтем Сеітаблаєв розповів у Медіацентрі Україна – Укрінформ про настрої кримських татар в окупованому росією Криму.

За словами Ахтема Сеітаблаєва, кримські татари вірять, що у майбутньому повернуться у вільний від російської окупації Крим і що це станеться найближчим часом.

«Знаю, що серед моїх співвітчизників з початком широкомасштабних військових дій з боку росії, завдячуючи перемогам української армії і українському народу, надія на те, що Крим повернеться у не такій далекій перспективі, з кожним днем стає все більшою і більшою», – зазначив режисер.

Сеітаблаєв переконаний, що після звільнення Криму потрібно працювати над тим, щоб там не залишилося колаборантів. На думку актора, всі, хто в майбутньому хоче жити в українському Криму, повинні з часом здати іспит на знання мови.

Після перемоги над загарбниками і повернення всіх окупованих територій Ахтем Сеітаблаєв мріє продовжувати те, на чому зупинився 23 лютого: займатися творчістю і працювати над новими фільмами.

Нагадаємо, через повномасштабний напад Росії на Україну до лав ЗСУ чи тероборони стало багато діячів культури.

Зокрема, такі українські актори, як Андрій Федінчик, Олександр Печериця, Олег Іваниця, Олексій Хільський, Володимир Ращук, Роман Семисал, Павло Алдошин, Олексій Тритенко та інші.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini