25 Червня, 2024, 12:35

Крим вдасться повернути Україні, якщо буде єдність зусиль міжнародних партнерів – посол Латвії

Латвія зосередить свої зусилля на тому, щоб Крим залишався на порядку денному світу. На думку латвійського уряду, мілітаризація Криму матиме катастрофічні наслідки для всього людства. Тому, зусилля, які сьогодні прикладає експертна мережа Кримської платформи відіграє дуже важливу роль. Але для повернення Криму необхідно, щоб цивілізований світ об’єднав та скоординував свої зусилля.

Про це під час ІІІ Міжнародного форуму Експертної мережі Міжнародної Кримської платформи заявив Ілгварс Клява, Посол Латвійської Республіки.

“Лише спільними діями ми зможемо відновити територіальну цілісність України та покарати винних. Що стосується Латвії, то вона буде стояти з Україною стільки, скільки потрібно. Ми були одними з перших, хто підписав двосторонні гарантії безпеки з Україною, і першими, хто виділяв  конкретний  відсоток нашого ВВП на потреби оборони України щорічно у цьому документі”, – сказав Ілгварс Клява.

Дипломат наголосив, що наразі існування Кримської платформи – це справжня можливість, щоб голос кримців, які зараз в окупації, був почутий.

#ЕкспертнаМережаКримськоїПлатформи

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini