17 Березня, 2022, 14:10

Кравчук: «Я вважаю, що міжнародний трибунал щодо Росії має відбуватися в Маріуполі»

Народна депутатка від партії «Слуга народу» і представниця України в ПАРЄ Євгенія Кравчук вважає, що коли відбуватиметься Міжнародний трибунал щодо злочинів Росії в Україні, він повинен бути у Маріуполі. Про це нардепка розповіла під час брифінгу у Медіацентрі «Україна». 

«Нехай це буде моя думка, але я вважаю, що міжнародний трибунал згодом має відбутися у Маріуполі, бо це місто стало символом того, що Росія намагається стерти із лиця землі мирне населення.  Більше ніж 2 тисячі людей загинуло у Маріуполі. І поки члени ПАРЄ їдуть додому, в той самий час жінки, діти, старші люди сидять у бомбосховищах без світла, їжі, води, але мають надію, що Європа та весь цивілізований світ врешті оговтається і застосує більш жорсткі санкції щодо Росії, накладе повне ембарго на усю продукцію Росії», — сказала Кравчук. 

За її словами, українські парламентарі працюють над тим, щоб члени ПАРЄ тиснули на свої уряди, аби ті дали більшу фінансову і гуманітарну допомогу Україні, посилили санаційний тиск на Росію. 

Втім, Кравчук акцентує, що французькі і німецькі компанії й надалі працюють у Росії і таких бізнесів є чимало. 

«Деякі європейські країни кажуть: «ми не можемо не купувати нафту і газ в Росії», але кожне євро, яке йде в Росію, повертається у вигляді кулі, яка влучає у мирних дітей в Україні», — додала депутатка. 

Нагадаємо, 16 березня Комітет міністрів Ради Європи прийняв рішення виключити Росію з організації.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/

YouTube: https://bit.ly/37tPlKl