Ніно Катамадзе у Медіацентрі Україна, 17 червня
17 Червня, 2022, 13:18

Кожна нота буде присвячена українцям: у  Львівській філармонії відбудеться благодійний концерт за участі Ніно Катамадзе

17 червня о 19:00 у Львівській національній філармонії відбудеться благодійний концерт, на якому виступить видатна грузинська співачка Ніно Катамадзе. Разом з нею на сцену вийде оркестр INSO-Lviv. 

«Сьогоднішній наш голос, як і вчорашній, і як після 2014-го, і кожен приїзд в Україну — це голос дружби, голос свободи, голос підтримки, голос любові, яку ми відчуваємо, як народ, як друзі і як артисти, перед моїми друзями-українцями. Весь репертуар було спеціально інтерпретовано саме для Львівського симфонічного оркестру разом з Ніколозом Рачвелі, щоби була можливість грати і приєднатись до голосу свободи», — про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла співачка Ніно Катамадзе.

«Я щаслива, що пані Ніно, незважаючи на ризики, разом з паном Ніколозом приїхали до України, вдихнули в нас надію. Тому що кожен приїзд таких людей до України в воєнний час — це надія, що є майбутнє і треба про нього мріяти», — зазначила голова правління оркестру INSO-Lviv Іоланта Пришляк.

Серед іншого, під час концерту в філармонії також прозвучить українська прем’єра твору «Reverence to Ukraine» грузинського композитора та диригента, Посла Доброї Волі в UNICEF від Грузії Ніколоза Рачвелі.

«Сьогодні ми будемо виконувати і мою музику, і музику Гія Канчелі, і Ніно також виконає деякі свої композиції. Ми також будемо грати музику із грузинських фільмів, театру і кожна нота буде присвячена солдатам, захисникам, жертвам і громадянам цієї красивої, неймовірної, великої країни України», — сказав Рачвелі. 

Усі кошти з благодійного концерту скерують на допомогу українським військовослужбовцям.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini