15 Березня, 2022, 14:46

Кожен законопроєкт у Верховній Раді зараз набирає конституційну більшість – Р. Стефанчук

Український парламент повністю об’єднався заради спільної роботи в інтересах країни – вперше за весь час незалежності держави. Таке заявив голова Верховної ради України Руслан Стефанчук під час брифінгу у Медіацентрі “Україна” у Львові. 

За словами голови парламенту, зараз кожен законопроєкт у Верховній Раді набирає конституційну більшість. А парламентарі працюють як єдиний механізм – так само, як в інтересах держави нині працює увесь народ. 

Зокрема, у вівторок 15 березня, Верховна Рада ухвалила одразу 21 законопроєкт. Усі – спрямовані на впорядкування життя країни за умов воєнного стану. Сам воєнний стан – продовжили ще на 30 днів.
Нагадаємо, у Львові розпочав роботу Медіацентр “Україна”, який допомагає медіа у висвітленні війни, розв’язаній росією проти українського народу. Цей медіацентр запущений, як спільна ініціатива небайдужих представників медіаспільноти, волонтерів, активних громадян, бізнесу та української влади різних рівнів, як Офісу Президента України, так і органів місцевого самоврядування. А також – Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. Медіацентр надає інформаційну підтримку журналістам, які зараз працюють у Львові та  області. Щодня тут проводять брифінги урядовців, міжнародних партнерів та активістів зі Львова та інших міст України.