Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України, Медіацентр Україна-Укрінформ
22 Листопада, 2022, 17:58

Кордон перетинає 80 тисяч людей за добу на в’їзд та виїзд, більше половини — на ділянці з Польщею

Загальний пасажиропоток на кордоні України з країнами Європейського Союзу та Молдови за останній час залишався динамічним – у середньому за добу кордон перетинає 80 тисяч осіб на в’їзд та виїзд. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

“Середньодобовий перетин кордону коливається на рівні десь 80 тисяч осіб в обох напрямках, це і на в’їзд, і на виїзд. За останній час він не змінювався. У відсотковому відношенні він коливався десь 50 на 50. Ми на даний момент не фіксуємо масового перетину кордону ні на виїзд з України, ні на в’їзд. Зазвичай перед вихідними більше громадян перетинає кордон на виїзд з України, проте різниця з в’їздом незначна, в інші дні тижня переважає в’їзд над виїздом”, – розповів Демченко.

Речник окремо відмітив, що зростання пасажиропотоку не спостерігається протягом останніх місяців – навпаки, показник зменшився. Більшість людей перетинає кордон України з Польщею. 

“Якщо аналізувати ситуацію з 24 лютого, через закриття всіх пунктів пропуску на кордоні з рф, білоруссю, на придністровському сегменті з Молдовою, найбільша кількість осіб, яка зараз перетинає кордон, – це відбувається в пунктах пропуску на ділянці з Польщею, на них припало 52% пасажиропотоку”, – додав речник.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini