Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олексій Чорний, голова координаційного гуманітарного штабу Одеської області
4 Квітня, 2023, 13:44

Координаційний гуманітарний штаб Одеської області шукає нового керівника

Олексій Чорний, який керував штабом до початку квітня 2023 року, хоче зосередитися на іншій волонтерській діяльності. Про це він повідомив на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса.

“У нас налагодилася тісна співпраця з Одеською військовою адміністрацією, яка грунтується на довірі. Тому ОВА вирішила, щоб гуманітарний штаб самостійно обрав кандидатів і запропонував їх владі. Заявки приймають до п’ятниці 7 квітня включно. У понеділок, 10 квітня, буде презентація кандидатур на розширеному засіданні з представниками ОВА”, – розповів Олексій Чорний.

Він додав, що з частиною волонтерів гуманітарного штабу планує створити громадську організацію та більше зосередитися на допомозі військовим.

“Також ми плануємо займатися психологічною реабілітацією військових, підтримувати родини загиблих, і можливо, займатися питаннями розмінування. Ще хочемо зосередитися на навчанні кадрів для місцевих органів самоуправління, які працюватимуть на деокупованих територіях. Зокрема, на Донбасі та в Криму, тому що там буде складно знайти фахівців”,  – підкреслив Чорний. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini