Софія Крушельницька, голова правління благодійної організації “Дія.Ми”
учасники брифінгу
21 Жовтня, 2022, 13:36

Конкурс соціальних проєктів для студентів «Соціальний Ейнштейн» започаткували у Львові

Перший  щорічний конкурс соціальних проєктів для студентів «Соціальний Ейнштейн» започаткували у Львові. Ініціаторами стали Служба у справах дітей Львівської ОВА у співпраці з Благодійною Організацією «Дія.Ми» і кафедрою соціології та соціальної роботи НУ «Львівська Політехніка». Участь у конкурсі можуть взяти студенти  3-5 курсів із Львівщини, які навчаються на соціальних напрямках, зокрема, соціальній роботі, психології чи соціальному забезпеченні. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла голова правління благодійної організації “Дія.Ми” Софія Крушельницька. 

«Цей конкурс мотивує студентів тому, що соціальний працівник сьогодні не така престижна професія, як мала б бути. Але вона надзвичайно потрібна, бо саме ці люди працюють з дітьми,  працюють з сім’ями, працюють також  і з воїнами, які повертаються. І це те що нам дуже потрібно»,— заявила Софія Крушельницька. 

За словами профільного заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації Івана Собка, навантаження на соціальну сферу Львівщини суттєво зросло із початком повномашстабного вторгнення росії. Тож зараз дуже важливо залучати молодь до соціальних проектів. 

«Ми стартуємо з цим проєктом, щоб навчити молодь, студентів бути таким Ейнштейном, бути зразковим працівником соціальної сфери, якого можна залучити в потрібний момент до допомоги в наданні тієї чи іншої соціальної послуги. Запрошую небайдужих,  активних, цікавих, класних, креативних людей брати у цьому участь», — закликав  Іван Собко.

Реєстрація команд-учасниць триватиме до 6 листопада. Із 13 до 21 листопада вони готуватимуть презентації проектів. А вже 22 листопада відбудеться сам конкурс. За словами організаторів, проект-переможець  реалізують на практиці.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini