Віталій Кім, голова Миколаївської ОВА, Медіацентр Україна - Укрінформ, 9 серпня
9 Серпня, 2022, 14:54

Комендантські вихідні у Миколаєві: Кім відзвітував про десятки тисяч відпрацьованих підозрюваних та напрацювання бази зрадників

Про це  сказав Віталій Кім, голова Миколаївської обласної військової адміністрації в Медіацентрі Україна – Укрінформ. 

«Ще очікуємо на офіційну інформацію від силовиків. Однак, вже зараз можу сказати, що захід із оголошення комендантських двох діб пройшов досить вдало. Вже відомо, що під відпрацювання потрапило понад 10 тисяч осіб та перевірених квартир. Були заарештовані люди, які підозрюються в колабораціонізмі та зрадництві. Багато хто втік. Ми знаємо про цих людей, володіємо їхніми даними та номерами телефонів», – заявив Віталій Кім.  

Він наголосив, що миколаївці радо вітають таку ініціативу, бо розуміють, що «закриття міста» – це шанс зменшити кількість обстрілів: «Більше того, містяни допомагають правоохоронцям, щоб виявити колаборантів та зрадників. В нас вже є велика база, її ми будемо відпрацьовувати без попередження». 

Очільник області зазначив, що гуманітарна ситуація в області стабільна, продукти та медпрепарати є, черги в магазинах відсутні.   

«Сьогодні вночі Миколаїв спав спокійно, не було обстрілів. Під обстріл потрапили населені пункти на лінії зіткнення. Обійшлося без жертв та поранених. З початку повномасштабної війни – 1481 людина постраждала, 408 – вбито, з них 10 дітей. Наразі в області 24 800 внутрішньо переміщених осіб. Військові працювали на ураження, теж дуже ефективно», – заявив очільник області.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini