Дмитро Бутрій, в. о. начальника Херсонської обласної військової адміністрації у Медіацентрі Україна, 14 липня
14 Липня, 2022, 13:30

Коли ми зайдемо на звільнену Херсонщину, то побачимо ще одну Бучу — в.о. Начальника  Херсонської ОВА

На Херсонщині окупанти посилили терор проти мирних жителів. Зокрема, після ударів українських Збройних сил по російських складах боєприпасів, у області побільшало різноманітних перевірок. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив виконувач обов’язків начальника Херсонської обласної військової адміністрації Дмитро Бутрій.

«Ви всі бачили Бучу, Ірпінь. І коли ми зайдемо на територію Херсонщини, я думаю, що ми побачимо ще одну Бучу. Повірте, це нелюди, вони вдаються до найстрашніших злочинів. Якщо вони розстрілювали мирні колони, то що можна казати. Людей просто на вулиці можуть забрати, і вони зникнуть в невідомому напрямку. Потім цих людей знаходять мертвими зі слідами тортур», — розповів Дмитро Бутрій. 

За його інформацією, росіяни і далі блокують виїзд цивільного населення із області. 

«Нині існує виїзд лише неофіційний, бо офіційних не було із перших днів окупації. Люди прямують через Василівку. Ми активно підключаємо до евакуації волонтерів. І закликаємо людей, якщо є така можливість, виїхати і убезпечити себе та своїх рідних», — розповів виконувач обов’язків начальника Херсонської обласної військової адміністрації.

Нагадаємо, жителів Херсонщини закликають виїхати з тимчасово окупованих територій для полегшення наступу української армії. Для цього слід скористатись всіма можливостями, які надають окупанти для виїзду. Про це наприкінці червня заявила віцепрем’єр-міністрерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini