1 Вересня, 2023, 18:59

Когнітивна деокупація Криму може тривати від 10 років до одного покоління – Євген Бондаренко

Євген Бондаренко, керівник Відділу інформаційного забезпечення Представництва Президента України в АР Крим, під час обговорення в Медіацентрі Україна – Укрінформ висловив думку, що період когнітивної деокупації Криму може зайняти від 10 років до одного покоління.

«Загалом ми говоримо про період когнітивної деокупації від 10 років до одного покоління. Це в принципі те, що було напрацьовано. Все залежить від того, як робота буде синхронізована», – сказав він.

Розуміючи, що Кримський півострів буде неодмінно звільнений, наголосив Євген Бондаренко, наразі проводиться робота над першочерговими кроками держави, які мають бути здійснені в рамках реінтеграційних процесів та заходів.

Він підкреслив, що вже є фінально зафіксований стратегічний документ щодо когнітивної деокупації Криму, який дає вектор руху та розуміння викликів, необхідних для формування пріоритетів, та роботи, яка має проводитися.

На базі Представництва, зазначив Євген Бондаренко, створена рада з питань когнітивної деокупації Криму, до якої входять представники державних органів, представники експертного середовища, неурядових організацій, в тому числі представницькі органи корінного кримськотатарського народу. Основне завдання ради – почати напрацьовувати тактичний рівень, тобто безпосередньо впровадження стратегії.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini