Фото: npu.gov.ua
4 Липня, 2022, 14:28

Кількість злочинів в Україні нині приблизно на 25% менша, ніж у довоєнний період  — радник Міністра внутрішніх справ України

Станом на зараз злочинність в Україні менша, ніж це було до початку повномасштабної війни. Про це повідомив під час брифінгу у Медіацентрі Україна радник Міністра внутрішніх справ України, виконавчий директор Українського Інституту майбутнього Вадим Денисенко. 

«Були моменти, коли кількість злочинів зменшувалась на 50% порівняно із довоєнним періодом. Зараз, це приблизно на 25% менше, ніж у довоєнний період. В цілому, я вважаю, що зараз вдається утримувати криміногенну ситуацію і вдається  утримувати організовану злочинність. І в принципі, ми розуміємо, що міста, які  не є під окупацією, які не є прифронтові  — вони в цілому безпечні, з точки зору криміногенної ситуації. Тому я вважаю, що тут поліція абсолютно чітко спрацювала і займається тим, чим вона має займатися», — зазначив Вадим Денисенко. 

Окрім цього,  радник Міністра внутрішніх справ України розповів і про роботу поліції перед початком повномасштабного наступу.

«Поліцією, ще у довоєнний період, була  проведена  величезна оперативна  робота, в тому числі, з кримінальними елементами, щоби у нас ні в якому разі не повторилися або не виникли історії пов’язані з «тітушками», і з великим мародерством і з великими бандами озброєних людей, які почали б качати ситуацію в прифронтовій зоні і не тільки», — сказав Вадим Денисенко.

Також, за словами Денисенка, на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну тільки у столиці поліція роздала мешканцям 20 тис. автоматів.

«Багато в чому це вселило впевненість у населення Києва. І багато в чому, це справді було одним із таких важливих психологічних моментів, перш за все, а потім уже і воєнних моментів в обороні столиці України», — зазначив Денисенко. 

Нагадаємо, 4 липня  День національної поліції України

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini