23 Січня, 2023, 15:00

Кількість пунктів складання НМТ за кордоном буде розширено, щоб українці мали можливість дістатися до них без логістичних проблем – МОН

Міністерство освіти та науки України у співпраці з колегами в країнах ЄС та інших країнах працює над збільшенням кількості пунктів складання національного мультипредметного тесту за кордоном. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив перший заступник міністра освіти України Андрій Вітренко.

«Ми аналізували досвід минулого року – і найголовнішою проблематикою для багатьох українців була логістична: вчасно дістатися до центрів складання НМТ. Ми сподіваємося, що мережа буде ще розширена — для того, щоб наші українці, які зараз тимчасово перебувають не на території України, мали можливість без складних логістичних проблем дістатися до пункту складання НМТ. І в майбутньому подавати свої документи до омріяних закладів вищої освіти — саме української національної вищої освіти. Розширення кількості точок за кордоном, де можна буде здавати НМТ — це абсолютно чіткий план. Ми контактуємо постійно з нашими колегами з міністерств освіти країн Європейської спільноти та інших країн, і ми впевнені, що це дасть нам змогу розширити цю мережу», — повідомив Вітренко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini