25 Січня, 2023, 15:11

Кількість користувачів «Дії» зросла під час війни: наразі це 18,6 млн людей, з них 4,5 млн у віці понад 60 років — Мінцифри

Сьогодні користувачами застосунку «Дія» є понад половини дорослого населення України. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Мстислав Банік.

«Протягом останнього року у нас збільшилася кількість користувачів. У війну ми входили з 15,5-16 мільйонами унікальних користувачів. Зараз це 18,6 мільйонів унікальних користувачів — це майже більше половини дорослого населення України. Завдяки сервісам, які ми запустили, як радіо і телебачення, це стало довіреним джерелом до людей, вони стали більше часу проводити в „Дії“. Приклад: маючи канал для новин, ми додали розважальний контент, щоб підтримувати настрій у людей, щоб трохи їх відволікти. Ми, наприклад, транслювали через „Дію“ фінал „Євробачення“: його подивився 1 мільйон людей. Це збільшувало масштаб людей, які готові взаємодіяти з мобільним застосунком. Старша аудиторія починає користуватися більше: у віці понад 60 років у нас 4,5 млн користувачів», — повідомив Банік.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini