10 Серпня, 2022, 17:53

Кіберполіція відбила 83 ворожих кібератак, а також попередила понад 300 кібератак

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Юрій Виходець, начальник Департаменту кіберполіції Національної поліції України. 

«З початку воєнного стану кіберполіцейські провели понад 950 обшуків. 

Спільно з іншими правоохоронними органами  відбили та ліквідували наслідки 83 ворожих кібератак, а також попередили понад 300 кібератак, які знаходились на стадії підготовки», – заявив він. 

За словами Юрія Виходця, працівники кіберполіції ідентифікували більше 1700 військовослужбовців рф, які причетні до вчинення воєнних злочинів на території України. Також встановлено понад 850 осіб пропагандистів «руського миру». 

«Вже встановлено 50 колаборантів, 44 з яких вже повідомлено про підозру», – підкреслив начальник Департаменту кіберполіції. 

Він наголосив, що фахівці кіберполіції працюють над ідентифікацією та збереженням цифрових доказів, що отримані під час дослідження технічних комп’ютерних та мобільних пристроїв, протидією проросійським хакерським угрупованням, що намагаються атакувати інформаційні ресурси як державних органів України, так і ресурси приватного сектору, пошуком та ідентифікацією колаборантів та інших злочинців з боку військових чи інших осіб, які підтримують війну.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini