Фото Медіа Центр Україна – Одеса: Сергій Судець, засновник спільноти “Повітряна Тривога”, підполковник Національної Гвардії
25 Липня, 2023, 14:49

Керовані авіабомби збивати неможливо, а для протидії пускам з кораблів та літаків Україні потрібні F-16 – експерт з ППО

Озброєння, яке зараз є у ЗСУ, просто не дістане ворожі кораблі та літаки. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Сергій Судець, засновник спільноти “Повітряна Тривога”, підполковник Національної Гвардії.

“Керовані авіабомби ми просто не можемо збивати. Вона дуже неточно летить. Але генеральний штаб працює над цим. Оптимальний варіант – це знищення складів боєприпасів. Що ми бачимо кожного дня у Криму”, – розповів офіцер.

Кораблі та літаки ворога, за словами фахівця, роблять пуски ракет поза зоною досягнення української зброї – з Каспійського, Азовського морів, а також біля Севастополя, куди українські протикорабельні системи не дістають.

“Але коли ми отримаємо західну авіацію, ми зможемо збивати літаки та нищити кораблі. F-16 чи F/A – 18 “бачать” літаки СУ-24, СУ-25, СУ-35 на 8-10 хвилин раніше, ніж ворог. Дуже велика різниця у класі”, – додав офіцер.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini