Фото з відкритих джерел
20 Лютого, 2023, 13:30

Карта повітряних тривог в Україні червона, але рос-ЗМІ навряд чи скажуть, що це сигнал через приїзд американського лідера до Києва — Ігнат

Після того, як стало відомо, що до Києва прибув президент США Джо Байден, по всій країні розпочалася повітряна тривога. Ситуацію прокоментував під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Ви бачите карту повітряних тривог, вона вся червона. Очевидно, що є загроза всій території держави. Це відбувається, коли злітають носії ракет „Кинжал“ МіГ 31-К на півночі, які можуть і в білорусі, і в росії злітати і погрожувати таким чином нашій державі. Пов’язувати це з візитом лідера американського народу чи не пов’язувати — робіть висновки самі. Ці польоти відбуваються фактично щодня. Думаю, навряд чи російські ЗМІ будуть говорити, що це якийсь сигнал. Вони будуть казати, що це планові польоти. Бачимо карту повітряних тривог і закликаємо дотримуватися незважаючи на інші події, які відбуваються у нашій державі», — повідомив Ігнат.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini