12 Квітня, 2023, 12:05

Карети швидкої допомоги від Швейцарії для постраждалого Сходу України

Карети швидкої допомоги від Швейцарії для постраждалого Сходу України – у четвер, 13 квітня, відбудеться передача п’яти автомобілів швидкої допомоги, наданих Швейцарією медичним закладам міст Краматорськ і Харків за ініціативи ГО SMARTA.

Дата: 13 квітня

Час: 11:00

Місце: Київська область, смт. Чабани, вул. Юності, 2А, територія ТОВ «Арго Інтер»

Учасники:

– Альваро Боргі, заступник Голови Місії Посольства Швейцарії в Україні;

– Лілія Кісліцина, президентка ГО SMARTA;

У події візьмуть участь представники і представниці Посольства Швейцарії в Україні, Донецької обласної і Краматорської міських адміністрацій, цільових медичних закладів, національних і регіональних медіа.

Чому це цікаво?

Російська військова агресія проти України все ще триває. Цілеспрямоване руйнування цивільної інфраструктури, включаючи медичні заклади, призводить до величезних гуманітарних потреб. Швейцарія продовжує надавати довготривалу допомогу Україні. Зокрема, щоб підтримати постраждале від конфлікту населення, місто Цюрих та кантон Базель-Штадт у Швейцарії профінансували закупівлю автомобілів швидкої допомоги, виділивши 500 000 швейцарських франків та 225 000 швейцарських франків відповідно. Швейцарська агенція розвитку та співробітництва забезпечує закупівлю і транспортування автомобілів та координує всі процеси через Посольство Швейцарії в Україні. Загальна вартість уже наданої Швейцарією допомоги Україні з початку повномасштабного російського вторгнення у лютому 2022 року становить понад 270 мільйонів швейцарських франків.

Контактна особа:

Лілія Кісліцина, президентка ГО SMARTA, +380676244555, [email protected]

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini