5 Квітня, 2022, 17:29

Канадський парламент просить уряд про додаткову зброю для України, а конгресмени США надіслали лист Джо Байдену — результати роботи української делегації у Канаді та США

44 Конгресмени закликали Джо Байдена надати додаткову військову допомогу Україні. Це перші результати нещодавнього візиту до США парламентської делегації із України. Про це розповіла народна депутатка України Євгенія Кравчук під час брифінгу у Медіацентрі «Україна».

«Буквально вчора ввечері з’явився лист, який підписали 44 конгресмени з обох партій, це двопартійна підтримка, і це дуже важливо — ми маємо двопартійну підтримку в Сполучених Штатах. Цей лист до президента США Джо Байдена і він стосується власне надання зброї» – зазначила Кравчук.

Українська делегація також відмітила багатопартійну підтримку у Канаді. Канадський парламент просить уряд своєї країни підтримати усі важливі для України рішення: затвердити санкції проти росії, надати додатково зброю та фінансову допомогу. Про це розповіла народна депутатка України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час брифінгу у Медіацентрі «Україна».

«Буквально 6 квітня має бути ухвалений новий бюджет в Канаді і сьогодні ми бачимо ухвалення рішення про засудження воєнних злочинів проти людяності в канадському парламенті, після того як світ побачив весь жах того, що відбувалося в Бородянці, Бучі, в Ірпені, в Гостомелі. Але також в цьому рішенні парламенту міститься вимога до уряду Канади про додаткове фінансування і на закупівлю зброї для України і для фінансової бюджетної підтримки України. Тому ми сподіваємось, що власне ці заклики наші, які ретранслювалися вже в рішення парламенту, будуть також представлені канадським урядом» – підсумувала Климпуш-Цинцадзе.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm