Медіацентр Україна — Укрінформ
Медіацентр Україна — Укрінформ
28 Квітня, 2023, 17:45

Канада має намір конфіскувати 26 млн доларів у компанії російського олігарха Абрамовича – Президент Конгресу українців Канади

Канада стала першою країною із західних країн, яка законодавчо прописала можливість використовувати на підтримку України конфісковані російські активи.

Про це заявила Президент Конгресу українців Канади, виконавчий директор Асоціації корпоративних радників Асоціації адвокатів Канади Олександра Хичій під час брифінгу в Медіацентрі Україна–Укрінформ.

«В інтересах Великої сімки, Європейського Союзу та інших країн прийняти аналогічне законодавство, щоб агресори, військові злочинці платили за відбудову України», – переконана вона.

Олександра Хичій зазначила, що у 2022 році уряд Канади оголосив, що використовуватиме нове законодавство проти російського олігарха Романа Абрамовича. Зокрема Канада має намір конфіскувати 26 мільйонів доларів США з компанії, що належить Абрамовичу.

«Канада має намір конфіскувати 26 мільйонів доларів США, або 36 мільйонів канадських доларів у компанії Grand Capital Holdaings Limited. Це фірма, що належить Роману Абрамовичу. Він також є частковим власником Evraz – це багатонаціональний виробник сталі з великим заводом в провінції Саскачеван та в Альберті. Заява суду готується і потрібно з’ясувати чи дійсно та наскільки енергійно Абрамович буде захищати себе перед цим позовом».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini