Олексій Леончик, засновник БФ #BY_help, медіаексперт у Медіацентрі Україна, 29 червня
29 Червня, 2022, 12:53

Ймовірність того, що армія білорусі вторгнеться в Україну менше 1% — засновник БФ #BY_help

Запускати ракети з території білорусі швидше за все будуть і надалі,  але ймовірність того, що армія цієї країни вторгнеться в Україну наземним шляхом менше 1%. Про це під час брифінгу  у Медіацентрі Україна заявив засновник БФ #BY_help, медіаексперт Олексій Леончик.

«По землі армія не піде в Україну. Перше тому, що армія має дуже низький рівень підготовки, по-друге, вона не розуміє навіщо це…І третє, головне, лукашенко тримає армію для своєї оборони. Якщо він пошле армію в Україну це буде означати, що він зостається голим перед можливістю, що путін пошле армію до нього, бо він не довіряє. Вся підготовка на  Південній межі, про яку пише український ГУР — це швидше з метою оборони, не для нападу», — вважає Олексій Леончик.

За його словами, армія білорусі не підготовлена і перебуває у стані,  в якому українська армія була у 2013 році.

  
«Коли в березні була тут масова хвиля психозу, що готується мобілізація, дуже багато людей виїхало з білорусі, виїхали  в росію, а з росії одразу в Ташкент. Бо між білоруссю і росією є договір взаємної видачі, тому поїхали в Ташкент. Тільки щоб не вписуватись у цю мобілізацію, щоб їх не послали в Україну. Виїхали тисячі. Але тоді це були чутки. Я завжди писав, що нереалістично, що  в стані, коли російська армія програє, лукашенко спробує вписатись за росію. лукашенко кине росію, як тільки йому це стане невигідно», — зазначив Олексій Леончик.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini