Марина Мартиненко
14 Листопада, 2023, 19:20

Інтернет через старлінки, гарячий чай і куточки для дітей – всі 55 пунктів незламності ДСНС вже працюють в Одеській області

В Одеській області розгорнуті і вже працюють 55 пунктів незламності на базах пожежно-рятувальних частин ДСНС.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла речниця ДСНС в Одеській області Марина Мартиненко.

“Всі наші пункти незламності вже розгорнуті і працюють. Ми знаємо, що наш ворог підлий і ниций, тому все підготували заздалегідь. Наші пункти незламності з інтернетом і облаштовані так, що люди зможуть підзарядити свої гаджети, зігрітися, відпочити, зробити гарячий чай чи каву, розігріти їжу. В них є спеціальні куточки для дітей, де можна почитати, помалювати, поспілкуватися. Навіть є пеленальні столики для немовлят. На щастя, людей в них зараз майже немає, але ми готові, якщо буде складна зима”, – зазначила Марина Мартиненко.

Пункти незламності ДСНС знаходяться як в стаціонарних будівлях, так і у великих наметах по всій області і в Одесі включно. Взимку минулого року один з таких центрів зміг прийняти під час блекауту одночасно майже 300 людей.

“Разом з пунктами незламності ДСНС будуть працювати інші громадські точки, які відкрили місцеві громади та відповідальний бізнес”, – підсумувала речниця ДСНС в Одеській області.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini