Фото Медіацентр Україна – Одеса: Ярослава Кашка – голова рекрутингу бригади “Азов”
24 Серпня, 2023, 13:06

Інструктори бригади “Азов” проведуть відкритий вишкіл для одеситів

Деталі ознайомчих занять на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла голова рекрутингу бригади Ярослава Кашка.

“Ми проводимо серію відкритих вишколів по містах України. Заходи вже пройшли у Києві та Львові, далі Одеса (27 серпня) і Дніпро (3 вересня). Це два двогодинних тренування з азів тактики й тактичної медицини для всіх охочих. Вишкіл розрахований на 60 учасників, де окрім навчання люди зможуть поспілкуватися з інструкторами “Азову”. Це хлопці які мають безпосередній військовий досвід, були у Маріуполі на “Азовсталі”, пройшли полон і зараз повернулись у стрій. Наприклад, такі відомі військові як “Хасан” й “Хімік”.

Голова рекрутингу відмітила, що вишколи користуються популярністю, але це лише ознайомча практика і ніхто насильно до бригади не залучає.

“Ми вітаємо бажання людей приєднатись до “Азову”, але служба добровільна. Вишколи просто дають невеликий відсоток розуміння, як люди навчаються у бригаді. Наша ціль донести, що служба не покарання і не катування, це свідомий вибір. Є випадки, коли людина хотіла вступити до лав “Азову”, але потім передумала і це нормально. Ми нікого не змушуємо йти до кінця, адже основне навчання основне триває чотири тижні і воно доволі важке”, – резюмувала Ярослава Кашка.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini