Анна Дерев’янко, виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації у Медіацентрі Україна, 7 липня
7 Липня, 2022, 12:45

Іноземні інвестори мають велике бажання підтримати Україну, але їм потрібні гарантії безпеки — виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації

Закордонні інвестори співчувають українцям та мають величезне бажання підтримати країну. Однак, нині їм бракує гарантій безпеки. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко. 

«Звісно, їхнє бажання приходити в Україну пов’язано з різними речами. Бажання заробити, бажання зробити гарну справу, бажання підтримати країну. Дивіться, бажання підтримати країну величезне. Ми всі бачимо співчуття до наших громадян, до нашої держави», — зазначила Анна Дерев’янко.

Попри це, за її словами, наразі інвестори не вкладають в Україну «серйозну кількість грошей». Тож, треба зробити так, щоб вони довіряли державі та почувались  комфортно.


«Треба зробити належну систему правосуддя, треба зробити так, щоб інвестор почувався комфортно і довіряв державі в якій він працює. Якщо це станеться, все буде добре, інвестор прийде. Звісно, треба ще державні гарантії. Це, чесно кажучи, не завадило б, адже в багатьох випадках потрібні гарантії безпеки і взагалі страхування військових ризиків»,  — розповіла Анна Дерев’янко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini