21 Серпня, 2023, 19:56

Інформування про боротьбу з корупцією – НАЗК розробляє державну антикорупційну комунікаційну стратегію

НАЗК спільно з партнерами працює над розробкою державної антикорупційної комунікаційної стратегії на підтримку Державної антикорупційної програми.

Про це під час обговорення в рамках головної дискусійної платформи країни BrainHub в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила Ірина Чаговець, керівниця офісу доброчесності НАЗК.

За її словами публічна презентація такої стратегії відбудеться вже найближчими тижнями.

«Це стратегія, яка допоможе всім державним органам комунікувати про досягнення з точки зору боротьби з корупцією, з точки зору розбудови інструментів запобігання. Ми сподіваємося, що це допоможе перейти від постійного «все пропало» в те, що дійсно в Україні робиться по-справжньому», – пояснила вона.

BrainHub – це головна дискусійна платформа країни, створена Media Center Ukraine – Ukrinform. Вона об’єднує експертів державного і громадського сектору. У рамках BrainHub точаться інтелектуальні дискусії навколо питань післявоєнного відновлення України. Тут народжуються кращі ідеї, які лягатимуть в основу дорожньої карти відбудови України у всіх секторах: економічному, інфраструктурному, освітньому, аграрному, безпековому, цифровому тощо.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini