17 Серпня, 2023, 16:04

Інформаційна гігієна важлива у питанні боротьби з корупцією – НАБУ

Важливо дотримуватися інформаційної гігієни в питанні  викриття певних корупційних фактів та нашаруванням до цих антикорупційних розслідувань, фактів та викриттів російських наративів. 

На цьому наголосила заступниця директора НАБУ Поліна Лисенко під час обговорення в рамках головної дискусійної платформи країни BrainHub в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

Вона зокрема зазначила, що відбувається робота проти російських наративів та напрацювання публічних кампаній.

«Ми вже домовилися про співпрацю зі СтратКомом при Міністерстві культури щодо спільних дій, спільних кампаній для того, щоб показати, що так, корупція існує, але такі інституції як НАБУ, САП – ми тут для того, щоб з нею боротися. І для того, щоб мати можливість робити розмежування між дійсними фактами та якимись дезінформаційними кампаніями», – пояснила вона.

BrainHub – це головна дискусійна платформа країни, створена Media Center Ukraine – Ukrinform. Вона об’єднує експертів державного і громадського сектору. У рамках BrainHub точаться інтелектуальні дискусії навколо питань післявоєнного відновлення України. Тут народжуються кращі ідеї, які лягатимуть в основу дорожньої карти відбудови України у всіх секторах: економічному, інфраструктурному, освітньому, аграрному, безпековому, цифровому тощо. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini