Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова у Медіацентрі Україна, 5 липня
5 Липня, 2022, 14:18

Індустріальні парки у Львові можуть запрацювати до кінця  наступного року — ЛМР

Львівська міська рада ініціювала створення муніципального індустріального парку «Сигнівка» у одній із промислових зон міста. Площа парку становитиме 15 гектарів. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів перший заступник міського голови Львова,  заступник міського голови з економічного розвитку Андрій Москаленко. За його словами, індустріальні парки дуже важливі для Львова, адже стають домом для високотехнологічних компаній, які сприяють розвитку міста.

«Станом на сьогодні ми працюємо на 84 заявками щодо релокації. Спостерігаємо і великий інтерес щодо придбання ділянок. Близько 200 компаній або релокувались або ухвалили рішення частково на певний термін залишились у Львові. Для нас важливо такі компанії зберегти у місті»,  — заявив Андрій Москаленко.

За інформацією начальник управління інвестицій та проєктів Львівської міської ради Андрія Павліва, у місті наразі є 2 промислові зони, де відбувається  створення індустріальних парків та залучення інвесторів. За його прогнозами, повністю запрацювати такі парки мають шанс до кінця 2023  року.

Нагадаємо, індустріальний парк — це територія, виділена при плануванні міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвиненою інфраструктурою. А також контроль над виробництвом та впливом на довкілля.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini