HIMARS влучають у свої цілі, російське ППО не може ефективно їх збивати – Юрій Ігнат
Фото з відкритих джерел
17 Листопада, 2022, 14:27

HIMARS влучають у свої цілі, російське ППО не може ефективно їх збивати – Юрій Ігнат

Ракети HIMARS успішно влучають у свої цілі. Повідомлення міноборони росії про те, що їх збивають десятками, не є правдивими. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

“Російське ППО теж зазнає втрат. Воно не є таким, як його подають у зведеннях російського міністерства оборони – що вони десятками збивають ракети HIMARS. Це відверта неправда. Ракети HIMARS прекрасно влучають в свої цілі і жодне російське ППО їх збивати не може так, як вони це подають”, – підкреслив Ігнат. 

Проте, на думку речника, не варто мати ілюзій – у росії є достатньо засобів ППО і використовують їх доволі ефективно: це стосується комплексів малої, середньої та великої дальності. Але й українські сили оборони мають потужну зброю, надану партнерами. 

“Це і ствольна артилерія, гаубиці М-777, це HIMARS великої дальності – ними може знищуватись російське ППО. Також воно може знищуватись протирадіолокаційними ракетами, які є на озброєнні українського війська, це американські AGM-88 HARM. Коли приймуть рішення про надання Україні багатоцільових літаків, ситуація докорінно зміниться, адже літаки F-15, F-16 чи F-18 мають широкий спектр засобів ураження, які будуть ефективно працювати по різних типах озброєння противника”, – додав Ігнат.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini