Херсон та населені пункти вздовж узбережжя зазнають обстрілів, є загиблі та поранені – депутат облради Сергій Хлань
Фото з відкритих джерел
5 Грудня, 2022, 14:13

Херсон та населені пункти вздовж узбережжя зазнають обстрілів, є загиблі та поранені – депутат облради Сергій Хлань

Окупанти продовжують обстрілювати місто Херсон та населені пункти вздовж узбережжя Дніпра. Є загиблі та поранені. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань.

«Херсон постійно перебуває під обстрілами. Окупанти підступно обстрілюють і житлові квартали, і приватний сектор, і багатоповерхівки. Абсолютно всі мікрорайони страждають від обстрілів окупанта. Це відбувається не тільки в Херсоні, а й вздовж усього узбережжя, по всім населеним пунктам. Окупантами було нанесено з танку артилерійський удар з лівого берега Дніпра по селу Республіканець: одна людина загинула, є один поранений», — розповів Хлань.

Депутат облради повідомив, що четвертого грудня через обстріл окупантів одна людина загинула, та одну було поранено під час пересування через річку Дніпро. 

«Було оголошено, що всі, хто залишався на дачах під час визволення, можуть повертатися через Річковий вокзал. Саме так родина переміщалася з дач на своєму плавзасобі до міста Херсона. У Голопристанському районі з лівого берега окупанти обстріляли їх автоматною чергою — жінка, на превеликий жаль, загинула. Окупанти навмисно обстрілюють цивільних людей та інфраструктуру, в черговий раз доводячи свою злочинно-терористичну діяльність», — зазначив Хлань.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini