Олексій Надточий, Медіацентр Україна-Укрінформ, 16 червня
16 Червня, 2022, 16:16

Гвардійці знищили точку РЕБ на Харківщині

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Олексій Надточий,  начальник оперативного управління Головного управління НГУ. 

«Гвардійці знищили точку радіоелектронної боротьби російських окупантів (РЕБ) на Харківщині. Наші підрозділи завдали влучного артилерійського удару по радіолокаційної станції противника. Виявлення РЕБ та корегування вогню по ньому українські захисники здійснили за допомогою БПЛА», – пояснив генерал.

Окупанти використовують системи РЕБ як потужний інструмент війни, який дозволяє нівелювати технічні переваги противника, оскільки без ефективного зв’язку жодна сучасна армія воювати не може. Таким чином завдяки проведеній операції гвардійці позбавили ворога можливості робити радіоперехоплення наших сил та глушити сигнал наших радіостанцій.

Крім того, за словами Олексія Надточого, аеророзвідка Нацгвардії виявила штаб російських окупантів на Харківщині. Артилеристи ЗСУ завдали по ньому нищівного удару.

«Гвардійці за допомогою БПЛА виявили штаб противника, склад з боєприпасами, скупчення техніки та живої сили противника. Інформація була передана артилеристам ЗСУ. Вони успішно знищили цілі», – пояснив начальник оперативного управління Головного управління НГУ. 

Підрозділи НГУ також здійснювали корегування вогню артилерії по противнику та фіксацію результатів бойової роботи. У результаті було знищено склад боєприпасів, МТЛБ, легкове авто – так званий Z-мобіль, бронетехніка противника, дві армійські вантажівки, в одній з яких був боєкомплект.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini