28 Квітня, 2022, 13:45

Гурт  Kalush Orchestra про підготовку до  «Євробачення-2022»: зміняться костюми та постановка, а  рожева панама залишиться

Костюми учасників гурту Kalush Orchestra, а також постановку номера для участі в міжнародному пісенному конкурсі  «Євробачення-2022»  — змінять.  Натомість рожеву панаму, у який часто виступає соліст  — залишать. Про це розповів лідер гурту Kalush Orchestra Олег Псюк під час брифінгу в Медіацентрі «Україна».

«Щоб усі карти не відкривати: панамка буде точно, синьо-жовта символіка також, але стримано. Костюми будуть відрізнятись напевно на 50%»,  — пояснює  Олег Псюк. 

Музикант також зазначив, що представляти Україну на «Євробаченні» — це велика відповідальність для гурту, тим паче під час війни в країні. 

«В ситуації, коли у нас війна, я думаю, що в декілька разів, або десятків разів відповідальність збільшується. Ми її відчуваємо і зробимо все можливе, щоб гідно представити нашу країну»,  — розповів   Олег Псюк.

На гурт Kalush Orchestra чекає два дуже насичених тижні у Турині. Адже офіційна програма, в якій зобов’язана взяти участь кожна делегація, передбачає велику кількість репетицій і зустрічей зі ЗМІ. Про це розповіла Голова делегації України на «Євробаченні» Оксана Скибінська.

«Перша репетиція вже 30 квітня, тоді ми вперше зможемо побачити і відчути сцену та поспілкуватися із пресою. 4 травня у нас друга репетиція і знову велика пресконференція. Тому для нас ці два тижні — це і велика робота на сцені, і поза нею», — розповіла Голова української делегації.

За словами Голови правління Суспільного Мовлення Миколи Чернотицького, Україна змогла залучити кошти європейських донорів, для того, щоб відправити гурт до Турину. Побачити конкурс цьогоріч можна буде на каналі UA: Культура.

«Ми забезпечимо трансляцію на UA: Культура та наших діджитал платформах.  Щодо Фіналу  у нас є дискусія з іншими медіагрупами, можливо, якась частина Марафону (Телемарафон «Єдині новини» — ред.) буде цьому присвячена. Але рішення поки не ухвалене», — сказав Микола Чернотицький.
Нагадаємо, Гурт Kalush Orchestra вирушає до Турину (Італія) на міжнародний пісенний конкурс  «Євробачення-2022». Вже 10 травня піснею «Stefania» музиканти представлять Україну у першому півфіналі.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini