Медіацентр Україна запустив англомовний сайт War Memes Museum
Медіацентр Україна запустив англомовний сайт War Memes Museum
29 Червня, 2023, 10:30

Гумор та стійкість українців – Медіацентр Україна запустив сайт-музей мемів війни

Медіацентр Україна запустив англомовний сайт War Memes Museum, на якому зібрані головні меми війни. Він доступний за посиланням https://warmemes.com.ua/

Головне завдання платформи – розповісти світовій аудиторії, як українці, навіть в скрутні для країни часи, попри всі жахи війни, не втрачають силу духу та оптимізму і продовжують протистояти ворогу та сміливо йти до перемоги.

War Memes Museum – це захопливий таймлайн, що починається з 24 лютого 2022 року. На ньому зібрані найяскравіші меми, які перекладені англійською. Кожен із них має опис тогочасних подій, задля того, щоб деталізувати контекст і допомогти зрозуміти гумор та креатив українців навколо теми.

Платформа War Memes Museum дасть змогу показати міжнародній аудиторії силу гумору українців під час війни.

“Від самого початку повномасштабного вторгнення росіян в Україну, наш народ знаходить у собі сили жартувати. Гумор для кожного з нас став життєво необхідним механізмом психологічної розрядки та потужною зброєю проти ворога, що викриває його брехню та слабкість. War Memes Museum покаже світові весь той креатив, незвичайну, унікальну реакцію та погляди українців на непрості виклики та події, що відбуваються в країні. Покаже, як гумор може допомагати не впасти духом навіть у найтемніші моменти”, – наголосив співзасновник Медіацентру Україна Василь Самохвалов.

Медіацентр Україна – це головний комунікаційний майданчик країни під час війни, який наразі працює у чотирьох містах: Київ, Львів, Харків та Одеса. За час роботи Медіацентру Україна – Укрінформ в Києві було проведено понад 700 брифінгів, у яких взяли участь понад 2 500 учасників. Медіацентр співпрацює з більш як 3 500 журналістами та понад 500 медіа.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini